פסיכולוג בצפון


ישראל נחשבת למדינה מהלחוצות בעולם ומדד המתח והחרדה בקרב רבים מאזרחי המדינה נימצא ברמה הגבוהה ביותר למשך תקופות ארוכות ואף שנים. כך הדבר בכל רחבי הארץ מצפונה עד דרומה.

הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות של לחץ, חרדה, עצבנות ומתח היא באמצעות ליווי של פסיכולוג בצפון ותהליך טיפולי מקצועי שיאפשר להשתחרר מהסיבות הגורמות לכל אלו.

פסיכולוג קליני 


פסיכולוגיה היא עולם ומלואו עם תחומי עיסוק שונים למי שקיבלו הכשרה במקצוע זה, כאשר פסיכולוג קליני הוא אחד הנפוצים והיותר שימושיים שבהם.

ייעוץ פסיכולוגי


לחץ, חרדה, טראומה, פחדים וסיבות רבות נוספות גורמות לפגיעה משמעותית ביכולת התפקוד הנפשית והגופנית של רבים באוכלוסייה. חלק גדול מדחיקים את הבעיה ומנסים "לחיות עמה" תוך כדי פגיעה משמעותית באיכות החיים שלהם וביכולת שלהם לצאת לדרך חדשה.

פניה לשירותי ייעוץ פסיכולוגי יכולה לחולל את המפנה הנדרש.

היפנותרפיה


היפנותרפיה היא שיטה אשר עושה שימוש בהיפנוזה במטרה על מנת לאפשר למטפל לחדור עמוק יותר אל נפשו, עברו, מחשבתו של המטופל ובכך לזרז ולייעל את תהליך הטיפול עבורו.

לעתים מדובר בבעיה שמקורה בילדות ומשפיעה על החיים של אותו אדם בבגרותו, לעתים מדובר על מיקרה טראומטי בשדה הקרב, תאונה שהיה נוכח בה או אירוע שגרם לחרדה עמוקה שהופנמה משך שנים.

טיפול פסיכולוגי אונליין


כיום ניתן לקבל טיפול פסיכולוגי און ליין על ידי פסיכולוגים ואנשי מקצוע מומחים בתחום זה באמצעות אמצעי תקשורת רבים דוגמת: סקייפ, אי מייל, צ'אט און ליין ועוד אמצעים המאפשרים תקשורת מהירה, דו צדדית ואף באנונימיות גבוהה למי שמחפשים אחר זה.

טיפול פסיכולוגי און ליין מתנהל במרבית המקרים באמצעות צ'אט און ליין דרך האתר אליו פונים או באמצעות סקייפ של אותו מטפל / אתר אינטרנט פסיכולוגי. רוכשים זמן לקבלת ייעוץ או טיפול פסיכולוגי און ליין, בין אם לפי שעת טיפול או סדרת פגישות מתואמות און ליין ומתחילים בטיפול.

גמילה מהתמכרויות


גמילה מהתמכרויות אינה עניין קל ומהיר. לרוב מדובר בתהליך בו יש לעבור אבחון של הבעיה, הסיבות שלה ומציאת דרכים כיצד, עבור אותו "מכור" ספציפי, ניתן להביא לפתרון יעיל לאורך זמן או כזה שיהפוך תמידי.

גמילה מהתמכרויות רצוי שתיעשה על ידי איש מקצוע דוגמת פסיכולוג אשר מסוגל לאבחן את המטופל הניצב מולו, את הסיבות שהובילו אותו לאותה ההתמכרות, גורמים ממריצים להתמכרות ודרכים להתמודד עם ההתמכרות הזו בצורה שתהיה נוחה ואפקטיבית.

טיפול פסיכולוגי משפחתי


משפחה היא הרכב הכולל מערכת יחסים מורכבת ביותר בין מבוגרים וילדים, בין המבוגרים עצמם ובין הילדים עצמם. מערכת שכזו מושפעת רבות משינויים העוברים עליה מדי כמה ימים או שבועות באופן דינאמי ועל כן מדובר במערכת רגישה ביותר שיש מאמץ עילאי לשמור עליה מתפקדת ברמה גבוהה ובליווי של שמחת חיים ואיכות חיים משפחתית.

בריאות הנפש


בריאות הנפש מושפעת על ידי גורמים רבים היכולים כל אחד בצורתו להשפיע על חיינו, בין אם לחצים כספיים שמובילים לחרדות קיומיות, מריבות חוזרות ונשנות עם בני הזוג שמובילים לדיכאונות, פגיעה גופנית המגבילה אותנו ומובילה לטראומה נפשית, התמכרויות לאלכוהול, הימורים או סמים, מוות של קרוב משפחה אהוב, נוכחות באירוע טראומטי ועוד.

עבודה עם אוכלוסייה מוגבלת שכלית התפתחותית


אוכלוסיית העולם בכלל וזו של ישראל גם כן, אינה נולדת שווה מבחינה שכלית התפתחותית. למעשה מדובר על שיעור של כ-3 אחוז אשר נולדים עם פגיעה שיש בה הסתברות ללקות שכלית.

FaLang translation system by Faboba
צור קשר

האתר עוצב ונבנה על ידי תכלת פרסום